7 ідей домашнього освітлення

Світло грає вирішальну роль в дизайні будинку. Незначні зміни в схемах освітлення можуть зробити істотний вплив на простір. Ви можете зайняти те ж місце і створити ігрову зону, спокійний притулок або перетворити її в зону високого класу, просто змінивши кольори освітлення і оранжування.

За допомогою освітлення ви можете створювати яскраві кольори, послаблювати грубі деталі або накладати різні типи освітлення для створення ідеальної атмосфери як функціонально, так і естетично.

Тут ми розглянемо 7 ідей для домашнього освітлення, матеріали для яких ви знайдете тут https://mark-lviv.com.ua/uk/osvitlennia/ і які ви можете спробувати у себе вдома.

1. Висвітлення вашої кухні з підвісками, підвісними світильниками

7 ідей домашнього освітлення

У цьому проекті кухонні острова висвітлені рядами підвісних світильників, що звисають зі стелі. Жовті відтінки на цих світильниках контрастують з синьою фарбою на островах і доповнюють мармурові та гранітні плити, викликаючи цілком природний ефект, чимось схожий на сонячні промені, які падають на блакитне небо з декількома хмарами тут і там.

Вони також додають більш м’який дотик до кімнати, яка в іншому випадку висвітлювалася б тільки втопленими стельовими лампами, надаючи їй більш тепле світіння в ті дні, коли ви віддаєте перевагу більш затишну атмосферу на кухні. Для більш сучасного вигляду замість кольорового скла можна використовувати відтінки з нержавіючої сталі.

Зверніть увагу також на те, як влаштовані вогні — акуратний ряд над раковиною, але над островом справа, вони розташовані точно там, де члени сім’ї або гості, ймовірно, будуть сидіти, щоб розслабитися, насолоджуючись як природним зовнішнім освітленням через вікно, так і як спокійне, приємне світіння зверху. Якщо у вас розбите вікно, ви можете скористатися послугами по заміні віконного скла з двома стеклами, щоб полагодити його.

2. Кастинг з нестандартним освітленням

Ця область їдальні має такий сплеск кольору завдяки абажуру, встановленому над підвісним світильником. Трохи доданого кольору вдихає життя в і без того привабливий простір, роблячи його трохи більш яскравим, ніж раніше. Тепле сяйво підкреслює квіткову композицію в центрі багатого дерев’яного столу і відбивається від дзеркала висотою стіни в сторону.

Тут ми бачимо, як просте перемикання на лампу може різко змінити відчуття кімнати. Уявіть, якби відтінок був простим, суцільним кольором, можливо, збігався б з одним з інших в кімнаті. Кімната буде виглядати більш професійно, сучасно, в той час як витончений танець візерунків в сучасному відтінку робить приміщення більш веселим і розслабленим.

3. Ефективне виділення за допомогою світлодіодів

7 ідей домашнього освітлення

Світлодіодне освітлення може бути енергозберігаючим способом освітлення простору, і воно виключно добре працює для виділення функцій в вашому домі. Світлодіоди перестають бути просто дешевими яскраво-білими лампами. Вони розвивалися з плином часу і тепер пропонують широкий вибір варіантів освітлення — від рівнів яскравості до світлого кольору.

Читать также:
Для чего нужна охрана квартиры?

У цьому прикладі кожен окремий крок висвітлюється уздовж стіни, і світіння кожного джерела світла змішується з наступним. Перила також висвітлені, підкреслюючи дерево. Більшого контрасту можна домогтися, використовуючи більш темні листяні породи, які будуть красиво виділятися через світіння світлодіодів.

Це тільки один приклад того, як ваша схема внутрішнього освітлення може бути використана для того, щоб виділити певні елементи дизайну у вашому будинку. У цьому прикладі вони прекрасно працюють зі скляною стіною з боку сходів, створюючи дуже чіткий, блискучий ефект.

4. Досягнення теплого світіння в вітальні (зі світлодіодами)

7 ідей домашнього освітлення

Тут знову використовується світлодіодне підсвічування для виділення простору, хоча в цьому прикладі ви можете побачити представлену освітленість. Теплі апельсини, жовті та червоні уздовж стіни дають теплий відтінок висвітлення, встановленому під ними, в той час як більш яскраві вогні вздовж стіни сяють яскравим вогнищевим світінням по всьому простору.

Весь ефект може бути зміщений, якщо ви віддаєте перевагу більш прохолодний вигляд. Просто замініть червоні і жовті кольори на блакитні та зелені, використовуйте більш м’яке світло уздовж настінних полиць, і ви отримаєте мирне, натуралістичне простір, що нагадує акваріум або весняний день у озера.

5. Створення елегантності з вашим домашнім освітленням

Цей дизайн має елегантну подвійну люстру, яка додає витонченість і тепло кремовому і білому в просторі. Зелена і темні меблі добре доповнюють м’яке сяйво, і вся кімната нагадує вітальню високого класу.

Реальність така, що це ванна кімната. Ретельно продуманий — він виглядає як щось більше, ніж просто кімната відпочинку з елементами, зібраними разом і освітленими використовуваним освітленням і світильниками. Це дійсно місце для розслабляючого насолоди після довгого і важкого дня, і воно також є свідченням того, що використання правильного типу освітлення може зробити для мирського простору.

6. Митне освітлення для їдальні

Індивідуальне освітлення не повинно бути складним, щоб бути ефективним. Текстуровані, сланцево-блакитні стіни, дерев’яне оздоблення на стільцях, столі і віконницях, оброблена під старовину, і приглушений декор об’єднані підвісним світильником з його простим відтінком. Днем сонячне світло проникає крізь вікна, і світло збігається з рівним світлом, який привносить сільські часи в даний час з унікальним дизайном.

Вночі, коли сонце більше не додає свої промені в сцену, заштрихований підвісний світло відкидав би такий же світло через стіни, викликаючи сцени з хорошою, старомодною сільського життя. Відмінне місце для розмов за вечерею або просто роздуми про минулі дні.

7. Спальні світильники

7 ідей домашнього освітлення

У більшості схем освітлення у вас є шари світла: навколишнє освітлення, робочі вогні і акцентне освітлення. Ця кімната поєднує в собі ці три елементи: вони вбудовують світильники на стелю в кабінет і використовують їх, щоб відкидати відблиски на зернисту деревину дверей шафи, а також забезпечують яскраве світло для столу, не кажучи вже про те, як дивний матрац. Настільна лампа забезпечує додаткове робоче освітлення робочої зони.