Чи можливе безболісне та швидке дроблення каменів — лазерна методика від клініки «Urologist Valetskyi»

З часом у кожної людини виникають все більш серйозніші проблеми зі здоров’ям. Звичайно, здоровий спосіб життя, правильне харчування, постійні прогулянки на свіжому повітрі, заняття спортом – це правильне рішення, якщо хочеться почувати себе якомога краще.

Також, варто періодично проходити медичний огляд у професійних лікарів. Але, наскільки відповідальним не було б відношення до власного здоров’я, з віком воно все одно погіршується.

Стосуються ці патології різних органів. Наприклад, часто чоловіки скаржаться на проблеми, пов’язані з урологією. Ні в якому разі не варто звертатись до лікарів із сумнівною репутацією лише через те, що вони пропонують послуги за досить низькими цінами.

Точно не потрібно ризикувати зі здоров’ям. Немає нічого важливішого для будь-якої людини, ніж власне здоров’я. Виконується лазерне лазерне дроблення каменів у Львові в клініці «Urologist Valetskyi».

Лазерне дроблення каменів у Львові від urology

Процедура триває буквально кілька десятків хвилин. Використовується сучасне обладнання, яке не несе абсолютно ніякої шкоди пацієнту. Тобто, повністю відсутні побічні ефекти. Також клієнт не відчуватиме ніякої болі.

Перкутанна літотрипсія виявляється ефективною у випадку серйозного прогресу хвороби. Якщо камені у незначній кількості і в невеликих розмірах, то обирають дистанційний метод. Його суть у використанні спеціальних ударних хвиль. Серед переваг – швидка реабілітація і мінімальна травматичність.

Читать также:
Самые известные ювелирные бренды мира

Головні переваги лазерного дроблення каменів у нирках, сечовому міхурі, сечовивідній системі професійними і досвідченими лікарями

Такий метод максимально результативний. Вдається видалити абсолютно всі камені, незважаючи на їх локалізацію і сольовий склад. Неважливо, скільки саме фрагментів потрібно видалити. Процедура є повністю безболісна.

Виконується вона протягом кількох десятків хвилин. Як правило, достатньо навіть однієї процедури, після якої потрібно лише 2-3 дні на реабілітацію. Лазерне дроблення каменів у Львові спеціалістами «Urologist Valetskyi» — це:

  1. гарантії;
  2. оперативність;
  3. анонімність;
  4. ефективність.

Спеціальний лазер не завдає абсолютно ніякої шкоди тілу пацієнта. Після операції навіть не буде видно ніяких слідів, наприклад шрамів. Тут сучасні технології дозволяють віднайти місце локалізації каменів і максимально швидко їх видалити без будь-яких наслідків для організму. Кожен, хто звертається, обов’язково отримує кваліфіковану допомогу.