Де купити надійний принтер для друку етикеток у Києві, Вінниці, Львові, Житомирі, Луцьку та Україні?

Автор
Admin

Необхідно маркувати товари в магазині чи на складі? Ви можете замовити великий тип етикеток у друкарні або надрукувати їх самостійно. Для цього достатньо купити спеціальне обладнання – принтер етикеток. Так ви заощадите час, гроші, зможете маркувати продукцію в будь-який зручний час, друкувати етикетки потрібного розміру, форми та змісту. Якщо зміниться будь-які дані (наприклад, адреса компанії), ви зможете максимально швидко, без сторонньої допомоги внести необхідні зміни та почати друк нових етикеток.

Навіщо потрібні принтери етикеток та інше торгівельно-електронне обладнання?

Мобільний принтер етикеток TSC у КиєвіСучасний бізнес у сфері торгівлі це складна система, що складається з різних бізнес-процесів. Для їх успішної реалізації необхідне спеціальне обладнання та програмне забезпечення.

Для виготовлення етикеток підприємства у сфері торгівлі використовують принтери. Це маркувальне обладнання з компактними розмірами, яке дозволяє друкувати не лише етикетки, але й також штрих-коди та інші маркувальні елементи. Використання принтера дозволяє:

 • Прискорити процес роботи.
 • Спростити процеси.
 • Поліпшити обслуговування та підвищити швидкість.
 • Збільшити прибуток підприємства.

Компанія Гера-Сервіс пропонує у каталозі https://gera-service.com.ua/ua/printeri-etiketok/ чудові принтери етикеток з доставкою у Київ, Львів, Одесу та інші міста України. Ви можете купити девайс із бажаними характеристиками. У каталозі представлені принтери з прямим термодруком та термотрансферні пристрої. Таке обладнання дозволяє максимально швидко та якісно роздруковувати як кольорові, так і чорно-білі етикетки.При виборі відповідного обладнання для друку етикеток варто враховувати:

 1. Сферу діяльності підприємства.
 2. Бізнес-масштаби.
 3. Пропускну спроможність торгової точки та потік клієнтів.

Щоб друкувати прості чорно-білі етикетки, достатньо купити бюджетні моделі принтерів. Для створення більш привабливого зображення підійдуть дорожчі моделі з термотрансферним друком. З їхньою допомогою можна друкувати не тільки етикетки, але й також самоклейки.

Який принтер етикеток вибрати для вашого магазину у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Вінниці, Черкасах, Чернівцях, Житомирі та містах України?

На сайті компанії Гера-Сервіс для замовлення доступні принтери етикеток та штрих-кодів таких типів:

 • Мобільні. Працюють автономно від мережі. Найчастіше використовуються підприємствами малого бізнесу у сфері продажу, на невеликих виробництвах, де маркування готової продукції має особливе значення.
 • Настільні. Застосовуються на малих фірмах та забезпечують роздруківку невеликої кількості етикеток (до 5 тисяч одиниць на добу).
 • Комерційні. Девайси, які витримують інтенсивну експлуатацію та друкують до 20 тисяч етикеток на добу. Користувач може регулювати не тільки швидкість друку, але й також змінювати якість друку та розширення.
 • Промислові. Пристрої із максимальним рівнем продуктивності.

Не знаєте, який принтер етикеток вибрати та купити? Зверніться до менеджерів нашої компанії. Фахівці Гера-Сервіс запропонують найкращі рішення для вашого бізнесу, організують відправлення замовлення до будь-якої точки України зручною для вас транспортною компанією.

Ми гарантуємо:

 • великий асортимент контрольно-касового друкувального обладнання українського виробництва;
 • відмінний рівень сервісу, уважний підхід до кожного клієнта;
 • швидку обробку вашого замовлення;
 • безкоштовну допомогу у виборі потрібної електроніки;
 • гарантію на всі види та моделі принтерів етикеток;
 • широкий спектр супутніх послуг підключення, налаштування, обслуговування, навчання персоналу.

Сьогодні не потрібно переплачувати за торгівельно-електронне обладнання посередникам, купувати дорогу техніку імпортного виробництва. Продукція українського виробника нітрохи не поступається за якістю, характеристиками та функціоналом імпортним аналогам, але при цьому коштує на порядок дешевше.Похожие записи:

Оставьте свой комментарий!

* Обязательные для заполнения поля
Все отзывы проходят модерацию.


Adblock
detector