Переробка деревних відходів-методи утилізації деревини

Належне використання деревини та деревних відходів має велике значення для навколишнього середовища. Повторне використання цього цінного ресурсу в першу чергу призначене для захисту скорочуються лісових ресурсів від вирубки. З економічної точки зору переробка деревних відходів має важливе значення, особливо з урахуванням того, що дефіцит деревної сировини стає все більш вираженим.


Деревні відходи утворюються у великих кількостях у різних галузях промисловості, наприклад, у формі пакувальних відходів, і тому було б великим упущенням втратити можливість використовувати їх повторно.

Що таке утилізація деревних відходів?

Деревні відходи можуть бути використані для виробництва енергії, а також для переробки матеріалів. Регенерація енергії-це ефективний спосіб утилізації деревних відходів, які неможливо переробити, як, наприклад, у випадку з брудною деревиною або погано зберігаються деревними відходами. Термічна обробка деревних відходів, яка призводить до створення біопалива, дає можливість замінити викопне паливо в багатьох секторах економіки, електростанціях, теплоелектростанціях. У свою чергу, переробка деревних відходів дозволяє обробляти відходи після виробництва або деревину після використання в якості джерела цінної сировини, з якого будуть створюватися інші товари.

Переробка деревини — від відходів до цінної сировини

Шлях від відходів до нового продукту для дерев’яних відходів не зовсім простий. Для переробки деревини або деревних матеріалів вирішальне значення має належна Сегрегація і зберігання. Зберігання деревних відходів, а потім і їх транспортування повинні здійснюватися в безпечних умовах через займистих властивостей цих матеріалів. Зберігання деревних відходів також вимагає належного виконання, щоб захистити деревину від вологи і зменшити обсяг деревних відходів. На даному етапі, важливе значення має подрібнювальна техніка і співпраця з компаніями, що постачають професійну техніку для переробки дерева. Процес утилізації також слід залишити на розсуд професіоналів, оскільки він вимагає використання спеціалізованого обладнання і технологій, наприклад, на стадії обробки деревних відходів, а потім їх переробки в сировину для нових продуктів.

Читать также:
Как купить недвижимость в Калининграде?

Які результати переробки деревних відходів?

Деревні відходи можуть бути використані для виробництва опалювальних матеріалів або деревного вугілля. Поширеним способом переробки деревних відходів є також виробництво ДСП і ДВП, які необхідні, наприклад, в будівельній і меблевій промисловості. З цієї фракції відходів також можуть утворюватися нова упаковка, піддони і ящики. Після належної хімічної обробки також проводиться Деревна маса, яка потім використовується для виробництва різних паперових виробів: книг, плакатів, гравюр, сумок і т. д.