Переваги та недоліки деревних пелет


В даний час на ринку представлено безліч різних паливних матеріалів, що дозволяє нам легко вибрати відповідний для наших потреб.
________________________________________

Важко знайти продукт, який мав би тільки переваги і не мав би недоліків. Найбільшою популярністю сьогодні користуються пелети, у яких все більше і більше шанувальників по всьому світу. Все більша кількість людей використовують цей метод опалення. Варто ознайомитися з його достоїнствами і недоліками.

Природний паливний матеріал

Пелети-природне паливо, тому що вони зроблені з дерева. Варто відзначити, що він має форму гранул змінного діаметру. Однак найчастіше зустрічаються пелети діаметром 6 мм і 8 м.Якщо розглянути уважно виробництво пелети, то можна помітити, що тут використовуються відходи, особливо тирса. Безсумнівно, перевага в тому, що пелети завжди виготовляються з екологічно чистих паливних матеріалів. У процесі виробництва не додаються матеріали, які можуть мати токсичний вплив на навколишнє середовище. Таким чином, при горінні не виділяється неприємний запах. Також варто відзначити, що цей вид палива він дуже зручно упакований для покупця, адже можна купити мішок по 15 кг.

Читать также:
Ошибки в уходе за кожей лица, т.е. чего следует избегать в уходе за кожей

Невелика кількість золи при горінні

Ще одна перевага, що відрізняє пелети, полягає в тому, що при згорянні виділяється невелика кількість золи. Таким чином, нам не потрібно турбуватися про те, як ми з цим впораємося. Це натуральний матеріал, а значить, ми можемо розкидати його по ділянці і тим самим не тільки позбутися від сміття, а й удобрити ділянку. Одним з обмежень використання цього виду матеріалу в нашій квартирі є те, що його можна спалювати тільки в спеціально пристосованих печах. Таким чином, ми повинні отримати спеціалізоване обладнання та інвестувати. Однак це дійсно хороше рішення, оскільки витрати окупаються дуже швидко.