Утеплення фундаменту

Содержание:

Утеплення фундаменту або як правильно закріпити найважливіші елементи будинку

Незалежно від того, чи плануєте ви будувати новий будинок або купуєте будинок, ви повинні знати, що найважливішим елементом є його підстава. Найбільш поширені проблеми, які виникають на кожному етапі будівництва або подальшої експлуатації, часто виникають через неправильний підхід на етапі, коли фундамент ще знаходиться в процесі будівництва. Для забезпечення при будівництві міцного і надійного фундаменту замовляйте бетонні роботи в спеціалізованій компанії.

Дізнайтеся актуальні ціни на бетонні роботи у Львові. Ну, утеплення фундаментів — це процес, який слід не тільки добре провести, але і правильно спланувати, як стосовно гідроізоляції, так і коли теплоізоляція стосується тепла.

Види фундаментів і з яких матеріалів вони зроблені?

Перед плануванням ізоляційних процесів, варто дізнатися, що таке фундамент. В результаті буде легше зрозуміти, що саме покриває ізоляція. Ми також постараємося запропонувати варіанти, як повинна виглядати конструкція фундаменту.

Перше, на що потрібно звернути увагу, на якій поверхні буде побудований будинок. Наскільки глибоким має бути підстава, залежить від того, в якому регіоні і на якому грунті ми побудуємо будинок. Певною мірою це також впливає на тяжкість будівлі.

У свою чергу, ми повинні відразу вирішити, чи повинна будівля мати підвал чи ні. Від цього залежить, як будуть виглядати основні елементи фундаменту, наприклад, стіни фундаменту. Якщо ми побудуємо підвал під нашим будинком, то стіни фундаменту стануть стінами цокольного поверху.

Стрічкове підставу створено, щоб належним чином розподілити навантаження, яку буде нести поверхнева частина будівлі. Такий фундамент виконує надзвичайно важливу функцію, особливо при будівництві будівлі на невизначеному або м’якому або плаваючому грунті. Розміри стрічкового фундаменту повинні бути ретельно розраховані фахівцями.

Посилення фундаменту полягає в тому, що стрічка фундаменту додатково армується сталевими прутками товщиною не менше 12 мм.це можна зробити поперечним або поздовжнім способом. Вирішення даного питання краще залишити кваліфікованим фахівцям, тому що багато в чому вибір залежить від стану грунту. Що стосується, наприклад, болотистих місцевостей, то все частіше рішенням стає фундаментна плита, тобто стійка монолітна плита, що відокремлює будівлю від землі.

Утеплення фундаменту — найважливіше, що потрібно знати

На етапі будівництва фундаменту ми повинні розуміти, що не можна забувати про його правильної ізоляції. Потрібно знати, що коли ми говоримо про ізоляцію, ми не маємо на увазі тільки одну мету цієї процедури. Правильно утеплюючи фундамент, ми переслідуємо дві мети: утеплення будинку і підтримання його в належному стані від непотрібної вологи.

Читать также:
Как выбрать бетон для фундамента частного дома?

Теплоізоляція

У цьому випадку ви повинні перш за все зосередитися на правильній теплоізоляції підлоги на землі. Зазвичай будівельні матеріали, які ми використовуємо для цієї мети, орієнтовані на такі вироби, як пінополістирол . Головне, щоб шар полістиролу був не менше 10 см.іншим, хоча і більш дорогим, рішенням є використання для цієї мети екструдованого полістиролу.

Гідроізоляція

Зокрема, тут є дві стадії ізоляції. З одного боку, це вертикальна ізоляція, тобто така, яка покриває стіни фундаменту, і горизонтальна, яка включає перехід між першим поверхом і фундаментом. Будівельні матеріали, які використовуються для горизонтальної ізоляції, являють собою в основному термосклеіваемий рулонний покрівельний матеріал і теплоізоляційну фольгу. Відносно вертикальної ізоляції ці матеріали представлені полімерними сумішами, бітумними масами, мінеральними розчинами, пінополістиролом і багатьма іншими.

Якщо ми маємо справу з глинистими грунтами і є побоювання з приводу зіткнення з фундаментом, то варто задуматися про дренажній системі. Це не що інше, як огорожа будинку підземною системою труб, яка в кінцевому підсумку буде зливати надлишкову воду, що накопичується навколо фундаменту.

При гідроізоляції варто відзначити, що якщо в будівлі немає планується підвальне приміщення, то вертикальна ізоляція є непотрібною процедурою. Варто вкласти кошти в горизонтальну ізоляцію і переконатися, що вона виготовлена з якісних матеріалів. Ми також можемо обійтися без вертикальної ізоляції, коли фундаментні стіни зроблені з водонепроникного бетону. Хоча це рішення веде до подорожчання підстави, воно в підсумку призводить до вкладень в будівництво і прискорює виконання будівельних робіт.

Як виглядає утеплення фундаменту в старих будинках?

Дуже часто трапляється, що в недавно придбаних будівлях ми виявляємо проблему надмірної вологості або помітних цвілі і грибків. У більшості випадків виною тому погано ізольований фундамент. Як з цим боротися? Є два способи зробити це.

Підрізування стін-це традиційний і дешевший метод, який включає в себе вирізання зазорів, в які вставляються відповідні ізоляційні матеріали, такі як пінополістирол. Однак цей метод пов’язаний з ризиком пошкодження конструкції будівлі.

Метод напилення — це більш дорогий метод, який почали використовувати порівняно недавно. Проте, цей спосіб абсолютно безпечний для конструкції будівлі. Пінополіуретан засихаючи і розширюючись проникає в усі навіть дуже дрібні щілини фундаменту, створюючи щільний і герметичний шар. Для напилення пінополіуретанової ізоляції потрібне спеціальне пневматичне обладнання, але саме виконання в кілька разів швидше в порівнянні з першим методом.