Як вибрати футбольний м’яч?

Спочатку завдання вибрати футбольний м’яч здається дуже легкою, але це лише до того моменту, поки ви не зіткнетеся з безліччю різних опцій і варіантів. Різні матеріали, розміри і типи. Купівля футбольного м’яча дійсно може бути складною. Але не варто боятися, ми розділили всі ключові пункти, які слід враховувати при виборі кращого футбольного м’яча для вашого стилю гри.

Найбільш поширені футбольні м’ячі на сайте teamsports.com.ua, з якими ви зіткнетеся, — це м’ячі для ігор і тренувальні м’ячі. М’ячі для проведення матчу призначені для ігрового процесу і повинні відповідати офіційним нормам розміру, ваги і форми. Тренувальні м’ячі призначені для тренувань і відпочинку в різних ігрових середовищах. Вони також більш довговічні, так як вони зроблені спеціально для використання протягом тривалого періоду часу.

Футбольні м’ячі складаються з двох частин: зовнішньої оболонки і камери. Оболонка — це те, що покриває зовнішню поверхню м’яча і його панелей, в той час як камера є відділенням всередині м’яча, в якому міститься повітря. Кожен м’яч може бути виготовлений з кількох різних матеріалів.

Читать также:
Биопрепараты для септиков

Панелі — це восьмикутні стьобані клаптики, які видно зовні футбольних м’ячів. Офіційні м’ячі, схвалені ФІФА, містять 32 панелі, але є й інші варіанти, які включають 26 і 18 панелей.

Оболонки виготовляються з ПВХ (полівінілкарбонат), PU (поліуретан), комбінації з ПВХ / PU або синтетичної шкіри. М’ячі з ПВХ, як правило, дешевше, твердіше зовні і дуже довговічні. ПУ м’ячі, як правило, більш високої якості, більш м’які на дотик і більш чуйні, ніж м’ячі з ПВХ. М’ячі з синтетичної шкіри призначені для гри на вищому рівні або для професійних матчів, тому що вони забезпечують підвищений контроль. Глянцеві покриття часто додаються до всіх видів м’ячів, щоб мінімізувати загрозу пошкоджень від води, а також потертостей.

Камери складаються з латексу або бутила. Латексні камери м’якше і предпочитаются багатьма професіоналами. Бутилові камери мають набагато більшу затримку повітря, і їх необхідно рідше підкачувати, ніж м’ячі з латексними камерами. Середнє накачування футбольного м’яча знаходиться в діапазоні 9-10,5 м.м. повітря.